bazargooni.ir
خانه / جامبوبگ / خرید و فروش گونی پلاستیکی به قیمت عمده در اهواز

خرید و فروش گونی پلاستیکی به قیمت عمده در اهواز

قیمت خرید و فروش گونی پلاستیکی در اصفهان و شیراز و کرمان چقدر است؟

جهت خرید گونی  پلاستیکی به قیمت عمده در اهواز و بوشهر و ماهشهر کجا مراجعه کنیم ؟

چاپ کیسه و گونی پلاستیکی چگونه انجام می شود ؟

کیسه جامبو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

استفاده از انواع گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات کشاورزی و شیمیایی و صنعتی رواج دارد .بسیاری از افراد در شهرهای مختلف اقدام به خرید و فروش گونی پلاستیکی نو و دست دوم می نمایند.

خرید و فروش گونی پلاستیکی

خرید گونی پلاستیکی به قیمت عمده در اهواز و بوشهر 

 

استفاده از گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی بهتر از محصولات کشاورزی و شیمیایی و صنعتی رواج دارد .صنایع مختلفی از کیسه گونی پلاستیکی استفاده می کنند که برخی از آنها عبارتند از :

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع پتروشیمی
 3. صنایع معدنی
 4. صنایع ساختمانی
 5. صنایع غذایی
 6. محصولات کشاورزی
 7. صنایع دارویی
 8. صنایع نظامی
 9. و غیره

 

کیفیت مناسب انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن و مقاومت آن در برابر گرما و سرما و پارگی و قیمت مناسب، خرید و فروش گونی پلاستیکی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

بسیاری از این تولید کنندگان محصولات خود را جهت صادرات به خارج از کشور ارسال می کنند .جهت ارسال سفارشات به کشورهای اطراف و یا کشورهای اروپایی و آفریقایی و آسیایی باید از کیسه گونی های مختلف با چاپ برند و مشخصات خود بر روی آن استفاده کنند .جهت خرید و ثبت سفارش تولید گونی در تیراژ بالا با مشخصات و برند خود می‌توانید به کارخانجات گونی بافی در اهواز و بوشهر و بندرعباس و اصفهان مراجعه کنید . یا با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان و با قیمت عمده با کمترین هزینه انواع مورد نیاز خود را خریداری نمایید .

 

خرید و فروش گونی

خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی در ابعاد کوچک و همچنین در ابعاد بزرگ و جامبوبگ بسیار مقرون به صرفه می باشد و این مجموعه توانایی را دارد تا بتواند انواع گونی مورد نیاز شما را جهت عرضه محصولات در داخل و خارج از کشور تامین نماید. جهت خرید و فروش گونی پلاستیکی در اهواز و ماهشهر و بوشهر می توانید به بازار گونی فروشان در شهر خود نیز مراجعه نمایید و در تعداد محدود خریداری نمایید.

قیمت خرید و فروش گونی پلاستیکی در اصفهان و شیراز  

خرید و فروش گونی پلاستیکی نسبت به انواع گونی کنفی و پارچه ای بسیار مقرون به صرفه می باشد. از سالیان بسیار دور جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی و معدنی و ساختمانی و شیمیایی از انواع گونی کنفی و پارچه استفاده شده است و هم اکنون نیز جهت بسته بندی محصولات غذایی مانند برنج و نمک از گونی پارچه استفاده می شود. اما با توجه به کیفیت مناسب انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن و مقاومت آن در برابر گرما و سرما و پارگی و قیمت مناسب خرید و فروش گونی پلاستیکی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت http://jambobag.ir/sales-and-sale-center-of-sack-and-jumbo-waste-in-bushehr/خرید و فروش گونی پلاستیکی در شهر مختلف متفاوت می‌باشد و عوامل مختلف در تعیین قیمت گونی پلاستیکی تاثیر گذار است که برخی از این عوامل عبارتند از:

 1. ابعاد کیسه گونی پلاستیکی
 2. تیراژ تولید گونی پلاستیکی
 3. نوع بافت کیسه گونی پلاستیکی
 4. نوع نخ کیسه گونی پلاستیکی
 5. نوع دوخت گونی پلاستیکی
 6. نوع چاپ و تعداد رنگ  گونی پلاستیکی
 7. ماشین آلات  گونی بافی
 8. قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن در بورس
 9. و موارد دیگر

 

 

خرید و فروش گونی پلاستیکی

 

با توجه به همه این عوامل قیمت خرید و فروش گونی پلاستیکی در شیراز و اصفهان متغیر و متفاوت می باشد و می توانید جهت استعلام قیمت خرید و فروش گونی پلاستیکی در شیراز و اصفهان و کرمان با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید و مشاوره نمایید.

 

 

چاپ کیسه و گونی پلاستیکی 

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در ذهن مشتریان جهت خرید محصولات مختلف نوع چاپ و بسته بندی یک محصول می باشد. بسیاری از مشتریان که به صورت محدود خرید می کنند به نوع چاپ و بسته بندی محصول علاقه نشان می دهند و کیفیت چاپ و بسته بندی برای مشتریان بسیار مهم است. ضمن اینکه چاپ در مدل های مختلف و با کیفیت های متفاوت قابل انجام می باشد. چاپ کیسه و گونی به روش های مختلفی انجام می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 1. چاپ هلیو
 2. چاپ فلکسو
 3. چاپ تامپون
 4. چاپ سیلک
 5. چاپ جوهرافشان
 6. و غیره

چاپ کیسه و گونی

چاپ کیسه و گونی به صورت opp و همچنین چاپ از زیر و چاپ از رو به صورت برچسب و همچنین به وسیله جوهر، قابلیت انجام تا ۱۲ رنگ را دارد.

 

کیسه جامبو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کیسه جامبو  یا بیگ بگ کیسه های گونی پلاستیکی بزرگ  بافته شده از جنس پلی پروپیلن می باشد که دارای تسمه هایی در اطراف می باشد و برای بلند کردن به وسیله لیفتراک و جرثقیل استفاده می‌شود.  کیسه جامبو کیسه  های بزرگی هستند که ظرفیت حمل از ۵۰۰ کیلو تا ۳ تن را   دارند . کیسه جامبو جهت حمل و نقل محصولات فله و پودری در حجم بسیار زیاد   استفاده می شود و در صنایع مختلفی کاربرد دارد که برخی از صنایع عبارتند از:

 • صنایع معدنی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع شیمیایی
 • محصولات کشاورزی
 • صنایع غذایی
 • صنایع دارویی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع فلزی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع نظامی
 • و صنایع دیگر

کیسه جامبو

 

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن  و صادر کردن بسیاری از محصولات کاربرد  می باشد .با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی در کشورهای مختلف استفاده از کیسه جامبو بسیار رواج دارد.    جهت مهار سیلاب و جلوگیری از رودخانه‌ها و بالا آمدن سطح دریا در سواحل از کیسه جامبو استفاده می شود. کیسه های جامبو با خاک   سنگ پر می‌شود و با استفاده از جرثقیل   در حاشیه رودخانه ها و بستر رود و  در کنار سواحل قرار داده می‌شود .یکی از دیگر از کاربردهای کیسه جامبو  جهت جلوگیری از ریزش خاک و سنگ در کنار جاده های کوهستانی استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش