bazargooni.ir

خرید عمده از تولید کننده کیسه جامبو در تهران

مراحل تولید جامبو بگ در کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو چگونه است؟

مرکز فروش عمده کیسه جامبو در شیراز و اصفهان و کرمان  کجاست ؟

قیمت خرید عمده در تهران و رشت و قزوین از تولید کننده کیسه جامبو چه تفاوتی دارد؟

کیسه جامبو در چه مدل هایی تولید می شود؟

تولید کننده کیسه جامبو بازار خوبی دارد و در بسیاری از کشورها جهت حمل و نقل در صنایع مختلف از کیسه جامبو استفاده می شود. لذا با توجه الزامات قانونی در سراسر جهان بسیاری از صنایع ملزم به استفاده از جامبو بگ هستند. قیمت خرید عمده از تولید کننده کیسه جامبو در شهرهای تهران و رشت با هم متفاوت است. چرا که نوع ماشین آلات مورد استفاده در تولید کیسه جامبو و همچنین هزینه های تولید در هر کدام از این شهرها متفاوت می باشد.

تولید کننده کیسه جامبو

مراحل تولید جامبو بگ در کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو

با توجه به نیاز روز افزون صنایع مختلف در استفاده از انواع کیسه جامبو بسیاری از افراد به عنوان تولید کننده کیسه جامبو مشغول فعالیت می باشند و بازار خوبی دارد . حتی کشورهای همسایه جهت خرید عمده پس از ثبت سفارش انواع کیسه جامبو از ایران اقدام می کنند. ماده اصلی اولیه جهت تولید کیسه جامبو الیاف پلی پروپیلن می باشد که از گرانول پلی پروپیلن تهیه می شود. مراحل تولید انواع کیسه جامبو به شرح زیر می باشد:

 

تولید کننده کیسه جامبو

  1. ریسندگی: در این مرحله گرانول پلی پروپیلن همراه با مواد نرم کننده و برخی مواد شیمیایی دیگر وارد اکسترودر شده و ذوب میگردد. سپس بصورت الیاف از انتهای اکسترودر خارج شده و سرد شود و بعد از آن به دور بوبین تابیده می شود و به بخش بافندگی فرستاده می شود.
  2. بافندگی: ماشین آلات بافندگی کار بافت پارچه های پلی پروپیلن جهت تولید انواع کیسه جامبو انجام می دهند. ضخامت یا دنیر نخ مورد استفاده تولید کیسه جامبو بسیار بالاتر از انواع گونی پلی پروپیلن می باشد زیرا باید وزن بیشتری تحمل کند.
  3. دوخت و برش: پارچه بافته شده از پلی پروپیلن برای تولید انواع کیسه جامبو در اندازه های مشخص برش میخورد.
  4. چاپ و بسته بندی: پس از برش پارچه های پلی پروپیلن برای تولید کیسه جامبو کار چاپ برند و مشخصات محصول بر روی آن انجام می شود و سپس به واحد تولید کیسه و دوخت تسمه ها ارسال می شود.
  5. دوخت تسمه: تسمه جامبو به درجه های متفاوتی از لحاظ کیفیت و میزان تحمل بار و مدت زمان قابل استفاده بودن، تقسیم می شوند. علت تفاوت قیمت و کیفیت کاربردهای متفاوت کیسه جامبو می باشد. دوخت تسمه ها یکی از مهمترین بخش های تولید کیسه جامبو می باشد که در مدل های مختلف روی آن دوخته می‌شود.

تولید جامبو بگ

 

مرکز فروش عمده کیسه جامبو در   کرمان و زاهدان 

جهت خرید عمده انواع کیسه جامبو می‌توانید به بازار گونی  فروش ها در شهر های اصفهان و شیراز و یزد و کرمان و زاهدان مراجعه کنید . یا در صورت وجود کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو به صورت مستقیم به دفاتر فروش کارخانجات مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید و با قیمت ارزان خریداری نمایید. با توجه به اینکه کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو در همه شهرها وجود ندارد و فقط در شهرهای مسیر اصفهان و یزد و تهران و تبریز و اراک مشغول فعالیت هستند، در همه شهرها نمی توانید به صورت مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو خرید نمایید.

 

تولید کننده کیسه جامبو

این مجموعه این افتخار را دارد که به عنوان مرکز خرید و فروش انواع کیسه جامبو به صورت عمده در سطح ایران و همچنین جهت صادرات به کشورهای مختلف فعال میباشد .جهت استعلام قیمت از ثبت سفارش می توانید با مشاورین فروش این مجموعه از طریق راه های ارتباطی که در همین سایت درج شده است تماس بگیرید.

ارسال کیسه جامبو بسفارش مشتری به شهرستان

 

قیمت خرید عمده در تهران و رشت  از تولید کننده کیسه جامبو

با توجه به حضور تولید کننده کیسه جامبو در شهرهای تهران و اصفهان و رشت می توانید به صورت مستقیم از کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو با قیمت ارزان خرید نمایید. اما در شهرهایی مانند قزوین و یاسوج و ساری و سمنان و دیگر شهرها که تولیدکننده کیسه جامبو در آنجا فعالیت ندارد می توانید به مرکز خرید و فروش انواع کیسه جامبو واقع در بازار گونی فروش ها در شهر خود مراجعه کنید. با این حال قیمت خرید عمده از تولید کننده کیسه جامبو در شهرهای تهران و رشت با هم متفاوت است. چرا که نوع ماشین آلات مورد استفاده در تولید کیسه جامبو و همچنین هزینه های تولید در هر کدام از این شهرها متفاوت می باشد.

تولید کیسه جامبو

کیسه جامبو در چه مدل هایی تولید می شود؟

با توجه به نوع مصرف کیسه جامبو و استفاده در صنایع مختلف و همچنین میزان تحمل وزن مورد نظر جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات فله و پودری در مدل های مختلف تولید می گردد .ضمناً ابعاد کیسه جامبو نیز بسیار متفاوت می باشد. مدل های مختلف انواع کیسه جامبو با توجه به موارد زیر تعیین می گردد:

 

 

تولید کننده کیسه جامبو

 

۱کف بسته
۲کف قیف
۳با درب لیفه
۴با درب صندوقی
۵با درب قیف
۶بدون درب
۷با پارچه لمینت یا بدون لمینت
۸با لایه نایلون PE و یا بدون آن
۹با پارچه صاف یا گردباف PP

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش