bazargooni.ir
خانه / گونی پلاستیکی / استعلام قیمت روز گونی پلاستیکی عمده در قم

استعلام قیمت روز گونی پلاستیکی عمده در قم

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع های مختلف رواج دارد و با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش تولید گونی در تیراژ مختلف می‌نمایند. جهت استعلام قیمت روز گونی پلاستیکی می توانید با کارخانجات مختلف گونی بافی تماس بگیرید یا با مشاوران فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

در این مقاله می خوانید:

کاربرد های گونی ضایعاتی

تولید انواع رول گونی پلاستیکی  صادراتی

 استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف

 خرید رول گونی پلاستیکی در زنجان و قزوین و همدان

خرید عمده گونی پلاستیکی لمینت در گرگان و رشت 

تفاوت قیمت روز گونی پلاستیکی در سمنان و قم گرمسار  

  آیا صادرات گونی جامبو به افغانستان و قزاقستان امکان پذیر است؟ 

خریداران اصلی گونی پلاستیکی دست دوم در ارومیه  چه کسانی هستند؟

قیمت روز گونی پلاستیکی

 استفاده از  گونی پلاستیکی در صنایع مختلف

کارخانجات و صنایع مختلفی از کیسه گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند. برخی از این صنایع عبارتند از :

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع غذایی
 3. صنایع بهداشتی
 4. صنایع آرایشی
 5. صنایع دارویی
 6. صنایع نظامی
 7. صنایع معدنی
 8. صنایع ساختمانی
 9. صنایع پتروشیمی
 10. صنایع فلزی
 11. صنایع دارویی
 12. صنایع نظامی
 13. و صنایع مختلف دیگر

 کیسه گونی پلاستیکی

با توجه به رشد صنایع مختلف در اطراف تهران مانند شهرکهای صنعتی قم و سمنان و گرمسار کارخانجات گونی بافی در این شهرها نیز مشغول به فعالیت می باشند.  جهت خرید گونی مورد نیاز خود میتوانید به این کارخانجات در نزدیکترین شهر خود مراجعه نمایید.

تفاوت قیمت روز گونی پلاستیکی در سمنان و قم  

قیمت انواع گونی پلاستیکی بسیار متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت روز گونی پلاستیکی در سمنان و گرمسار و تهران و اراک میتوانید با کارخانجات گونی بافی تماس گرفته و اطلاع کسب نمایید. ضمنا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و در شهرهای مختلف استعلام قیمت کنید.

قیمت روز گونی پلاستیکی

قیمت روز گونی پلاستیکی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که برخی از این عوامل عبارتند از:

 • قیمت مواد اولیه در بورس
 • قیمت جهانی پلی پروپیلن
 • قیمت‌ روز‌دلار
 • ابعاد کیسه گونی
 • تیراژ تولید کیسه گونی
 • نوع ماشین آلات گونی بافی
 • تعداد رنگهای چاپ کیسه گونی
 • نوع نخ کیسه گونی
 • نوع بافت کیسه گونی
 • و موارد دیگر

تولید انواع رول گونی پلاستیکی  صادراتی

استفاده از رول گونی پلاستیکی در در موارد متعددی کاربرد دارد. گونی پلاستیکی به دو صورت تولید می شود که عبارتند از:

 1. رول گونی پلاستیکی گردباف
 2. رول گونی پلاستیکی تخت

قیمت رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی گردباف جهت تولید گونی در کارگاه گونی دوزی استفاده می شود . اما رول گونی پلاستیکی تخت جهت گونی دوزی و همچنین به عنوان پوشش نمای ساختمان به صورت متری به فروش می رسد. استفاده از رول گونی پلاستیکی تخت برای مسقف کردن پروژه های ساختمانی و باستانی و همچنین ایجاد فضا و حصار بندی در اطراف پروژه های معدنی و ساختمانی و باستانی استفاده می شود.

استفاده از رول گونی پلاستیکی تخت برای مسقف کردن پروژه های ساختمانی و باستانی و همچنین ایجاد فضا و حصار بندی در اطراف پروژه های معدنی و ساختمانی و باستانی استفاده می شود.

البته جهت ایجاد پوشش نمای ساختمان در هنگام ساخت آپارتمان ها نیز با توجه به الزامات شهرداری ها مورد توجه واقع شده است. سازندگان بناهای مسکونی موظف به ایجاد پوشش نمای ساختمان جهت جلوگیری از حوادث و همچنین زیبا سازی نمای ساختمان می باشند. البته رول گونی پلاستیکی جهت ایجاد سایه و جلوگیری از باد و باران نیز استفاده می شود.قیمت رول گونی پلاستیکی

مرکز خرید رول گونی پلاستیکی در زنجان و قزوین 

جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی در زنان و کرج و قزوین و همدان میتوانید به کارخانجات گونی بافی واقع در همدان و کرج  مراجعه نمایید و در متراژ بالا سفارش تولید بدهید .  جهت خرید مقدار محدود از رول گونی پلاستیکی در قزوین و زنجان و همدان می توانید به بازار گونی فروشها و ابزار فروشی ها در شهر خود مراجعه کنید.  و با توجه به مساحت مورد نیاز خود از انواع رول گونی پلاستیکی در عرض‌های ۲ متری و سه متری و چهار متری خریداری نمایید .جهت مشاوره خرید نوع رول گونی پلاستیکی مورد نیاز خود می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و بهترین و به صرفه ترین مورد نیاز خود را پیدا کنید و به قیمت روز گونی پلاستیکی خرید نمایید.

 رول گونی پلاستیکی

مزایای استفاده از گونی جامبو 

استفاده از گونی جامبو جهت حمل و نقل و انبار کردن بسیاری از محصولات رواج دارد .با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران استفاده از کیسه جامبو رواج پیدا کرده است. البته استفاده از گونی جامبو مزایای متعددی دارد. برخی از مزایای استفاده از گونی جامبو برای تولیدکنندگان و کارخانجات عبارتند از :

 1. کاهش زمان بارگیری
 2. افزایش سرعت جابجایی مواد اولیه و محصولات
 3. قابلیت بلند کردن به وسیله لیفتراک و جرثقیل
 4. امکان صادرات محصولات فله به صورت زمینی و دریایی
 5. کاهش فضای انبارداری
 6. کاهش تلفات هنگام بارگیری
 7. و موارد دیگر

قیمت روز گونی جامبو

صادرات گونی جامبو به افغانستان و قزاقستان

با توجه به رشد صنایع مختلف در ایران در شهرهای مختلف مانند اصفهان و تهران و مشهد و شیراز و اردبیل و تبریز و اهواز و یزد و دیگر شهرها کارخانجات گونی بافی متعددی به بهره‌برداری رسیده‌اند و فراتر از ظرفیت مورد نیاز داخل کشور اقدام به تولید کیسه گونی پلاستیکی و گونی جامبو می نمایند. بسیاری از کشورهای همسایه مانند افغانستان و پاکستان و ترکمنستان و عراق و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس جهت تامین کیسه های پلاستیکی و گونی جامبو  مورد نیاز خود به ایران سفر کرده و با کارخانجات گونی بافی در ایران قرارداد می بندند .

کیسه جامبوبگ

کارخانجات گونی بافی در ایران نیز اقدام به تولید و صادرات انواع کیسه گونی و کیسه جامبو با توجه به نیاز و سفارش مشتریان خارج از کشور می‌نمایند .صادرات کیسه جانبه افغانستان پاکستان و ترکمنستان و قزاقستان و عراق و کشورهای دیگر بسیار پرسود می باشد. می توانید جهت صادرات گونی به این کشورها با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته  و با حداقل قیمت روز گونی پلاستیکی  جامبو و در سریعترین زمان مورد نیاز خود را تامین نمایید.

فروش کیسه جامبو به قیمت تولیدی گونی در اراک و تبریز و تهران در کارخانجات گونی بافی و تولید گونی جامبو انجام می شود..

کاربرد انواع گونی ضایعاتی

با توجه به اینکه بسیاری از مواد اولیه در کارخانجات مورد نیاز می باشد تامین مواد اولیه بسیار مهم می باشد. خرید مواد اولیه در بسیاری از کارخانجات با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی انجام می‌شود . یا مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه های جامبو از کارخانجات دیگر یا معادن تامین می نمایند. مواد اولیه غذایی و دارویی و صنعتی و شیمیایی معمولاً با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی ۵۰ کیلویی و ۱۰۰ کیلویی و ۱۰ کیلویی خریداری می‌شود .

بازیافت گونی ضایعاتی و زباله های پلاستیکی

کیسه های گونی پلاستیکی پس از تخلیه مواد اولیه از درون آنها به صورت دست دوم استفاده می شود  و گونی های پاره شده به عنوان ضایعات گونی به مراکز بازیافت زباله یا کارخانجات دیگر مانند تولید ایزوگام به عنوان مواد اولیه به فروش می‌رسد.

قیمت روز گونی دست دوم

خریداران اصلی گونی پلاستیکی دست دوم  در ارومیه 

گونی دست دوم با توجه به نوع محصولی که درون آن قرار داشته و با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسد .مثلاً قیمت روز گونی پلاستیکی آرد دست دوم در ابعاد ۶۰ در ۹۰ معمولاً بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومان به فروش می رسد. استفاده از گونی دست دوم در ارومیه موارد متعددی دارد .خریداران و مشتریان اصلی کیسه گونی دست دوم  در ارومیه پلاستیکی معمولاً عبارتند از:

کیسه گونی دست دوم

 • کشاورزان : در فصل برداشت اقدام به خرید گونی دست دوم جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات از باغ یا زمین کشاورزی تا انبار می نمایند تا هزینه های برداشت کاهش یابد. سپس در آنجا اقدام به سورت کردن و بسته بندی محصولات کشاورزی می کنند.
 • پیمانکاران ساختمانی : در هنگام بازسازی و تخریب پروژه های ساختمانی باید نخاله‌های ساختمانی را به سرعت از محل پروژه خارج کرده و در مراکز دفن نخاله‌های ساختمانی در اطراف شهر بریزند.  کارگران ساختمانی اقدام به خرید گونی دست دوم آردی در محل پروژه می نمایند تا با ارزانترین قیمت و سریعترین حالت نخاله‌های ساختمانی را از محل پروژه خارج کنند.
 • قطعه سازان:  در کارگاهها و کارخانجات قطعه سازی برای جابجایی قطعات تولید شده فلزی یا پلاستیکی در بخش‌های مختلف برای آبکاری یا تراشکاری یا رنگ کاری و پرداخت کاری از گونی  دست دوم شکری استفاده می کنند تا هزینه های تولید کاهش یافته و به راحتی انجام شود.

خرید عمده گونی پلاستیکی لمینت در گرگان و رشت

استفاده از گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات مختلف بسیار کاربرد دارد . گونی پلاستیکی در انواع مختلف تولید می گردد. برخی از انواع کیسه گونی پلاستیکی حساسیت بیشتری دارد و جهت بسته بندی محصولات غذایی و شیمیایی کاربرد دارد که از نظر بهداشتی و یا فسادپذیری حساسیت بالاتری دارند  . برخی از مواد شیمیایی و غذایی در در صورت نفوذ رطوبت فاسد شده و خراب می گردد .به همین دلیل از انواع کیسه گونی کامپوزیت یا لمینت یا نایلون دار استفاده می شوند.

 کیسه گونی لمینت

تولید کیسه گونی لمینت در کارخانجات گونی بافی در یک مرحله اضافه تر انجام می شود و یک لایه نایلون پلی اتیلن به صورت نازک بر روی گونی پلاستیکی هنگام بافت چسبانده می‌شود.  مهم‌ترین نکته در استفاده از انواع کیسه گونی پلاستیکی لمینت و کامپوزیت آن است که هیچ کدام از این کیسه های گونی مانع از  نفوذ صددرصد نمی‌شود.  هرکدام تا درصدی از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند که بستگی به اهمیت میزان نفوذ رطوبت و فسادپذیری محصول درون کیسه گونی دارد.

جهت خرید عمده گونی لمینت در گرگان و رشت و ساری می‌توانید به کارخانه گونی بافی پینک در رشت کارخانجات  گونی بافی در گنبد و ساری مراجعه نمایید و ثبت سفارش نمایید . جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی لمینت در شهرهای دیگر مانند تهران و اهواز و رشت و تبریز می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات کسب نمایید و به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

فرایند لمینت کردن رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش