bazargooni.ir
خانه / گونی پلاستیکی / فروش عمده انواع گونی پلاستیکی زیر قیمت بازار

فروش عمده انواع گونی پلاستیکی زیر قیمت بازار

استفاده از کیسه گونی پلی پروپیلن ارزانترین و به صرفه ترین نوع بسته بندی برای بسیاری از محصولات می باشد. انواع گونی پلاستیکی پلی پروپیلن نیاز بسته بندی بسیاری از صنایع مختلف را در بالاترین استاندارد بسته بندی در دنیا در حوزه های مختلف را برطرف می نماید.

در این مقاله می خوانید:

قیمت خرید انواع گونی پلاستیکی در بندرعباس و بوشهر و اهواز چه تفاوتی دارد؟

آیا قیمت فروش عمدهانواع گونی پلاستیکی در بازار گونی فروش ها ارزانتر است؟

 تولید انواع رول گونی پلاستیکی صادراتی در تهران و سمنان

مواد اولیه تولید انواع گونی پلاستیکی چیست؟

انواع گونی پلاستیکی

مواد اولیه تولید انواع گونی پلاستیکی چیست؟

کیسه های گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن می باشد و همانطور که می دانید استفاده از کیسه گونی پلی پروپیلن ارزانترین و به صرفه ترین نوع بسته بندی برای بسیاری از محصولات می باشد.انواع گونی پلاستیکی  پلی پروپیلن نیاز بسته بندی بسیاری از صنایع مختلف را در بالاترین استاندارد بسته بندی در دنیا در حوزه های مختلف مانند کشاورزی و مواد شیمیایی و کود و پتروشیمی و سیمان و گچ و شن و ماسه برطرف می نماید. انواع گونی پلاستیکی پلی پروپیلن بسته به سفارش مشتری و همچنین نوع وزن محصولات جهت بسته بندی و حمل و نقل در ابعاد و با ضخامت های مختلف تولید می‌گردد.

انواع گونی پلاستیکی

پلی پروپیلن گسترش یافته یا EPP حباب یا لایه‌ای از پلی پروپیلن است که دارای ویژگی فشاری خوبی است که ناشی از سختی و سفتی پایین آن است و به آن اجازه می‌دهد که بعد از اعمال فشار به حالت اولیه خود برگردد و بطور گسترده‌ای در صنعت هواپیمایی و لوازم خانگی و نساجی و گونی بافی استفاده می شود.

گونی پلاستیکی

پلی پروپیلن دارای خصوصیات متنوعی می‌باشد که موجبات استفاده گسترده آن را به خصوص در صنعت پلاستیک و الیاف فراهم آورده است. یکی از مهم ترین خصوصیات این ماده نسبت به پلیمرهایی نظیر پلی آمیدها عدم جذب رطوبت در آن می‌باشد که آن را به عنوان گزینه‌ای مناسب برای بسیاری از کاربردها تبدیل کرده است. خصوصیات این ماده را می‌توان با انجام برخی اصلاحات بعدی بهبود داد.

خط تولید گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی!

قیمت خرید انواع گونی پلاستیکی در  بوشهر و اهواز

کیفیت مواد اولیه و نوع نخ مورد استفاده جهت تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی پلی پروپیلن و همچنین نوع ماشین آلات مورد استفاده جهت بافندگی تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده انواع گونی پلاستیکی دارد. لذا قیمت انواع گونی پلاستیکی در شهرهای تهران و بندرعباس و اهواز و بوشهر متفاوت می باشد .

انواع گونی پلاستیکی

قیمت عمده گونی پلاستیکی صادراتی ۹۹ در شیراز و اصفهان تفاوت دارد و با توجه به نوع ماشین آلات گونی بافی و تیراژ تولید و.. متفاوت می باشد

قیمت فروش انواع گونی پلاستیکی با توجه به موارد متعددی مشخص می شود که عباتند از:

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. نوع ماشین آلات گونی بافی
 3. تیراژ تولید کیسه گونی پلاستیکی
 4. نوع چاپ و تعداد رنگ کیسه گونی پلاستیکی
 5. نوع بافت کیسه گونی پلاستیکی
 6. نوع نخ کیسه گونی پلاستیکی
 7. نوع دوخت کیسه گونی پلاستیکی
 8. لمبنت بودن کیسه گونی پلاستیکی
 9. نایلون دار بودن کیسه گونی پلاستیکی
 10. یووی بودن کیسه گونی پلاستیکی
 11. ابعاد کیسه گونی پلاستیکی

کیسه گونی پلاستیکی

یکی از دلایل دیگری که سبب تفاوت قیمت انواع گونی پلی‌پروپیلن می‌شود وجود کارخانه گونی بافی در شهر شما می باشد .در صورت خرید عمده و  در تعداد بالا و به صورت مستقیم از کارخانجات گونی بافی که در شهرهای مختلف قرار دارند طبیعتاً میتوانید با قیمت مناسب و ارزانتری خرید نمایید.

آیا قیمت فروش عمده  رول گونی پلاستیکی در بازار گونی فروش ها ارزانتر است؟

مراجعه به بازار گونی فروش ها جهت خرید انواع رول گونی از قدیم مرسوم بوده است و شما می توانید به بازار گونی فروشها در شهر خود را یا در بازار گونی فروش در تهران مراجعه نمایید. در برخی ایام سال و بسته به وضعیت عرضه و تقاضا در بازار گونی و همچنین نوسان قیمت پلی پروپیلن در بورس می توان با قیمت های مختلف انواع گونی پلی پروپیلن خریداری نمود .

رول گونی پلاستیکی

گاهی اوقات فروش عمده گونی پلی پروپیلن در بازار فروش ارزانتر از قیمت خود کارخانه به صورت مستقیم می باشد. لذا همیشه جهت استعلام فروش عمده گونی حتما از بازار گونی فروش ها و همچنین دفتر فروش مستقیم کارخانجات گونی بافی استعلام قیمت نمایید .جهت کسب اطلاع و استعلام قیمت  از بازارو همچنین قیمت فروش عمده گونی رولی  پلی پروپیلن از کارخانجات تولید کننده می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و نسبت به استعلام قیمت  فروش عمده گونی رولی  پلی پروپیلن در بازار و برند های مختلف و کارخانجات گونی بافی اقدام نمایید.

رول گونی پلاستیکی

 تولید انواع رول گونی پلاستیکی صادراتی در تهران و سمنان

تولید رول گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی در شهرهای تبریز و یزد و شیراز و تهران و اصفهان و همدان و مشهد و ..  می شود.   رول گونی پلاستیکی کاربرد های مختلفی  دارد.  رول گونی پلاستیکی  بصورت حلقوی یا تارو پودی تولید می گردد.  رول گونی پلاستیکی تخت که  به گونی نما ساختمان معروف است و در مدل های مختلف تولید می گردد.

رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی نما جهت پوشش نمای ساختمان های در حال ساخت و همچنین مسقف کردن پروژه های عمرانی و باستانی استفاده می شود. البته جهت فضاسازی و ایجاد حصار در اطراف پروژه های عمرانی و راه سازی نیز استفاده می شود.

رول گونی پلاستیکی در مدل های زیر تولید می شود:

 1. رول گونی پلاستیکی معمولی
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

رول گونی پلاستیکی در عرض های ۲ متری و ۳ متری و ۴ متری تولید و به فروش می رسد.  رول گونی پلاستیکی  در نگ های آبی و الوان و سفید و طوسی تولید می گردد.

رول گونی پلاستیکی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش