bazargooni.ir
خانه / گونی پلاستیکی / قیمت تولید کیسه گونی در اصفهان و تهران

قیمت تولید کیسه گونی در اصفهان و تهران

مراحل تولید کیسه گونی در اصفهان و رشت و زاهدان چگونه می باشد؟

مراکز فروش انواع کیسه گونی در اهواز و سنندج و بوشهر کجاست؟

چرا هزینه تولید کیسه گونی در اصفهان ارزانتر از تهران می باشد ؟

انواع کیسه گونی کدام است و در چه صنایعی مصرف می‌شود؟

با توجه به هزینه های سنگین حمل و نقل و بسته‌ بندی محصولات و مواد اولیه در صنایع مختلف استفاده از انواع کیسه گونی بسیار مقرون به صرفه می باشد بنابراین تولید کیسه گونی در اصفهان و رشت و شیراز و سایر شهرها بسیار سودآور و مقرون به صرفه می باشد.

تولید کیسه گونی در اصفهان

مراکز فروش انواع کیسه گونی در اهواز و سنندج و بوشهر 

مصرف کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات کشاورزی و همچنین انواع محصولات صنعتی و پودری مورد استفاده قرار گرفته است و در بسیاری از شهرهای جنوبی کشور مانند اهواز و بوشهر و بندر عباس جهت خرید انواع می‌توانند به بازار گونی فروش ها در شهر خود مراجعه نمایید یا به کارگاه های گونی بافی در اطراف شهرک های صنعتی مراجعه نمایید. ضمناً جهت ثبت سفارش تولید در تیراژ بالا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمامی ساعات شبانه روز تماس گرفته و جهت خرید عمده در شهرهای بوشهر و اهواز و بندر عباس و دیگر شهرها استعلام قیمت نمایید.

تولید کیسه گونی در اصفهان

مراحل تولید کیسه گونی در اصفهان و رشت 

با توجه به نوع کارگاه یا کارخانه گونی بافی مراحل تولید انواع گونی متفاوت می باشد. درکارگاه سنتی تولید کیسه گونی در اصفهان  و رشت و زاهدان و اهواز به صورت دستی مراحل تولید گونی را مرحله به مرحله انجام می‌دهند و در کارخانجات مدرن گونی بافی به صورت اتوماتیک با استفاده از ماشین آلات مدرن و به روز کار تولید گونی انجام می شود. اما اصول کلی تولید کیسه گونی به شرح زیر می باشد:

 

 تولید کیسه گونی در اصفهان

 1. ریسندگی :در این مرحله گرانول پلی پروپیلن  و مستربچ  و مواد نرم کننده به همراه مواد افزودنی دیگر درون اکسترودر ریخته می شود و ذوب گردد . سپس به صورت رشته های  الیاف  از دوش انتهای اکسترودر خارج شده و در تونل آب یا  باد سرد می گردد و بر روی بوبین یا قرقره ها تابیده می شود.
 2. بافندگی : در دستگاه بافندگی صدها قرقره  به صورت همزمان الیاف به درون دستگاه بافندگی وارد شده و به صورت تخت یا گردباف بافته می شود .
 3. دوخت و برش:  در این مرحله کیسه ها بافته شده جهت برش به صورت گرم یا سرد  و دوخت به صورت یک یا چند لایه در دستگاه به صورت اتوماتیک و یا دستی انجام می شود. البته این مرحله ممکن است بعد از  چاپ رول کیسه گونی انجام شود.
 4. چاپ و بسته بندی:  چاپ گونی پلاستیکی   به صورت اتوماتیک و رولی یا به صورت تک به تک در دستگاه چاپ قرار گرفته و  چاپ به صورت تک رنگ یا چند رنگ بر روی آنها انجام می‌شود.

 

 

تولید کیسه گونی در اصفهان

 

همان طور که گفته شد مرحله تولید کیسه گونی به صورت در اصفهان و رشت و زاهدان و اهوازسنتی و مدرن تفاوت دارد که یکی از مهم ترین تفاوت های مراحل تولید کیسه گونی در بخش چاپ می باشد که کیسه گونی در کارخانجات مدرن پس از بافندگی به صورت رولی چاپ زده می شود و سپس به بخش دوخت و برش می روند. اما در کارگاه های سنتی کار برش و دوخت انجام شده و سپس پس به صورت تک به تک کار چاپ در دستگاه چاپ بر روی هر گونی انجام می شود.

 

 

چرا هزینه تولید کیسه گونی در اصفهان ارزانتر از تهران می باشد؟

باتوجه به مرکزیت اصفهان به شهرهای دیگر هزینه حمل و نقل مواد اولیه و همچنین محصولات به جمع مختلف هنگام تحویل هزینه کمتری دارد و همچنین با توجه به هزینه های تولید در اصفهان امکان رقابت بیشتری نسبت به کارخانجات مشابه در شهرهای دیگر وجود دارد. همچنین کیفیت تولید کیسه گونی در اصفهان بسیار بالا می باشد. بنابراین می توانید جهت ثبت سفارش از طریق مشاورین فروش این مجموعه جهت تولید انواع کیسه گونی در اصفهان اقدام نمایید.

تولید کیسه گونی در اصفهان

انواع کیسه گونی پلاستیکی کدام است و در چه صنایعی مصرف می‌شود ؟

کیسه گونی در ابعاد مدل های مختلف تولید می گردد که با توجه به ابعاد و نوع استفاده و همچنین نوع چاپ متفاوت می باشد. در اینجا برخی از مواردی که سبب تفاوت در مدل‌های تولید کیسه گونی می شود ذکر می کنیم که عبارتند از:

 1. نوع نخ
 2. نوع برش
 3. نوع دوخت
 4. کیفیت بافت
 5. رنگ گونی
 6. نوع چاپ
 7. تعداد رنگ چاپ

 تولید کیسه گونی در اصفهان

با توجه به مواردی که ذکر شد و با توجه به نوع مصرف کیسه گونی در مدلهای مختلف تولید می گردد . مدل های اصلی کیسه گونی پلاستیکی در دو حالت کیسه جامبو یا کیسه گونی پلاستیکی می باشد. موارد مصرف کیسه گونی پلاستیکی عبارتند از:

 • حمل و نقل بسته بندی محصولات کشاورزی
 • حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی
 • حمل و نقل و بسته بندی محصولات دارویی
 • حمل و نقل و بسته بندی محصولات شیمیایی
 • حمل و نقل و بسته بندی محصولات ساختمانی
 • حمل و نقل و بسته بندی محصولات معدنی
 • و…

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش