bazargooni.ir
خانه / جامبوبگ / فروش کیسه گونی در مشهد با قیمت تولیدی

فروش کیسه گونی در مشهد با قیمت تولیدی

قیمت فروش کیسه گونی در مشهد و سبزوار و نیشابور چه تفاوتی دارد؟

جهت خرید عمده کیسه گونی در مشهد و یزد و اصفهان از تولیدی چه کار کنیم ؟

کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردی دارد؟

جهت صادرات کیسه جامبو به امارات و عمان و کویت چه کار کنیم؟

 

خرید و فروش کیسه گونی بازار بسیار داغی دارد و بسیاری از کشاورزان و صنایع مختلف جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات خود از انواع چگونه استفاده می کنند. جهت خرید و فروش کیسه گونی در مشهد و سمنان و سبزوار می توانید به بازار گونی فروشها یا کارگاه های گونی دوزی مراجعه نمایید.

فروش کیسه گونی در مشهد

تفاوت قیمت فروش کیسه گونی در مشهد و سبزوار

استفاده از انواع کیسه گونی پارچه ای و کنفی هنوز رواج دارد . از قدیم‌الایام از انواع گونی کنفی جهت بسته بندی به صورت محصولات غذایی و ساختمانی و معدنی رواج داشته است . اولین کارخانه تولید کیسه گونی بافی در ایران ۱۳۱۱ در رشت به  بهره‌برداری رسید. اما امروزه استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد. چرا که  از کشورهای بنگلادش و هند و چین به ایران وارد می شود و با توجه به کاهش ارزش ریال به استفاده از کیسه گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد.

استفاده از انواع پارچه ای هنوز جهت بسته بندی برنج و نمک و برخی از محصولات غذایی دیگر کاربرد دارد. اما تولید کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل محصولات مختلف غذایی و شیمیایی و صنعتی و معدنی در همه کشورهای دنیا از جمله ایران بسیار مقرون به صرفه می باشد.

خرید و فروش گونی پلاستیکی

 

استفاده از گونی پلاستیکی مزایای متعددی دارد و تولیدکنندگان مختلفی در شهرهای اصفهان و مشهد و تبریز و همدان و یزد و شیراز مسئول فعالیت و تولید انواع کیسه گونی می باشند . جهت استعلام قیمت گونی در مشهد و سبزوار نیشابور و اصفهان و شیراز به تهران می توانید به کارخانجات گونی بافی زنگ بزنید و استعلام قیمت کنید .

 

گونی پلاستیکی مزایای متعددی دارد و تولیدکنندگان مختلفی در شهرهای اصفهان و مشهد و تبریز و همدان و یزد و شیراز مسئول فعالیت و تولید انواع کیسه گونی می باشند

 

 

خرید و فروش گونی پلاستیکی

قیمت فروش کیسه گونی در شهرهای مختلف متفاوت می باشد .عوامل مختلفی در تعیین قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی موثر است که برخی از آنها عبارتند از :

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. قیمت دلار
 3. تیراژ تولید
 4. هزینه های تولید
 5. نوع بافت کیسه گونی
 6. ابعاد کیسه گونی
 7. نوع نخ کیسه گونی
 8. لمینت بودن کیسه گونی
 9. داشتن لایه نایلون داخل کیسه گونی
 10. چاپ روی کیسه گونی
 11. و موارد متعدد دیگر

که می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و با توجه به نیاز خود مشورت نموده و استعلام قیمت کنید.

خرید عمده کیسه گونی در مشهد و یزد و اصفهان از تولیدی

با توجه به رشد صنایع مختلف معدنی و شیمیایی و صنعتی و همچنین کشاورزی در مناطق مختلف کشور مانند خراسان و یزد و اصفهان و کرمان استفاده از کیسه گونی جهت حمل و نقل بسیاری از این محصولات مورد توجه واقع شده است. جهت تامین کیسه گونی مورد نیاز صنایع مختلف و محصولات کشاورزی کارخانجات گونی بافی در شهرهای مختلف مانند اصفهان و یزد و تبریز و تهران و مشهد به بهره برداری رسیده و مشغول تولید انواع کیسه گونی می باشند.

 

فروش کیسه گونی در مشهد

جهت خرید عمده کیسه گونی در مشهد و اصفهان و یزد و شیراز میتوانید به این کارخانجات گونی بافی و تولیدی ها مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید.  البته جهت خرید تعداد محدود کیسه گونی می توانید به بازار گونی فروشها در اصفهان و مشهد و یزد و تهران مراجعه کنید و خرید نمایید. این مجموعه این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید در سریع ترین زمان و با تماس با مشاوران فروش این مجموعه اقدام به تامین گونی مورد نیاز خود یا ثبت سفارش و استعلام قیمت و مشاوره جهت تعیین نوع گونی مورد نیاز خود نمایید.

 

صادرات کیسه جامبو به امارات و عمان و کویت

استفاده از جامبوبگ  جهت حمل و نقل و فروش محصولات خود در داخل و خارج از کشور و همچنین صادرات محصولات به کشورهای دیگر بسیار مورد توجه واقع شده است .با توجه به الزامات قانونی و زیست محیطی و همچنین مزایای متعدد در استفاده از کیسه جامبو صنایع مختلف اقدام به استفاده از کیسه جامبو می نمایند. که برخی از این صنایع عبارتند از :

 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع نفت و گاز
 • صنایع دارویی
 • و صنایع مختلف دیگر

 

خرید کیسه جامبو

با توجه به رشد صنایع مختلف در کشورهای دنیا و اطراف ایران و همچنین صادرات محصولات از کشور به کشور دیگر بسیاری از کشورهای همسایه ایران اقدام به تامین کیسه های جامبو مورد نیاز خود از ایران می نمایند.  کارخانجات گونی بافی در ایران نیز اقدام به صادرات انواع کیسه گونی و کیسه جامبو مورد نیاز کشورهای دیگر می‌نمایند.  کشورهای همسایه ایران مانند عمان ترکمنستان پاکستان و افغانستان و روسیه و عراق اقدام به خرید انواع کیسه جامبو مورد نیاز خود از ایران می نمایند . چرا که هزینه‌های تولید کیسه جامبو در ایران بسیار پایین تر و مقرون به صرفه می باشد.

خرید کیسه جامبو

جهت صادرات ایران به عمان و امارات و پاکستان و افغانستان و عراق و دیگر کشورها می توانید با کارخانجات گونی بافی به صورت مستقیم مذاکره نماید یا با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و مشورت کنید و استعلام قیمت کنید.  گروه تولیدی با سالها تجربه این افتخار را دارد تا صادرات انواع کیسه گونی و کیسه جانبی مورد نیاز صنایع مختلف به کشورهای دیگر را انجام دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش