bazargooni.ir
خانه / گونی پارچه ای / مرکز خرید و فروش گونی ارزان در کرج

مرکز خرید و فروش گونی ارزان در کرج

مرکز خرید و فروش گونی پارچه ای در رشت و گرگان و ساری کجاست ؟

جهت خرید گونی ارزان در کرج و قم و تهران چه کار کنیم؟

قیمت خرید و فروش گونی پلاستیکی در بازار تهران و مشهد چه تفاوتی دارد؟

کیسه گونی دست دوم چه کاربردی دارد؟

بسیاری از کارخانجات شیمیایی و پتروشیمی و صنایع ساختمانی و معدنی جهت حمل و نقل بسته بندی محصولات خود مراکز خرید و فروش گونی مراجعه می کنند و تمایل دارند تا انواع کیسه گونی مورد نیاز خود را به قیمت تولیدی از درب کارخانه خریداری نمایند.

خرید و فروش گونی

 خرید گونی ارزان در کرج و قم 

بسیاری از کارخانجات و صنایع تولیدی در شهرک های صنعتی نزدیک قم و کرج و تهران محصول فعالیت می باشند. برخی از این شهرک های صنعتی عبارتند از :

 • شهرک صنعتی سالاریه
 • شهرک صنعتی اشتهارد
 • شهرک صنعتی شمس آباد
 • شهرک صنعتی شکوهیه
 • شهرک صنعتی هشتگرد
 • شهرک صنعتی دماوند
 • شهرک صنعتی عباس آباد
 • شهرک صنعتی بهارستان
 • شهرک صنعتی صفادشت
 • شهرک صنعتی ماهدشت
 • و شهرکهای صنعتی دیگر

خرید و فروش گونی

تولیدات و محصولات بسیاری از این کارخانجات جهت بسته بندی و حمل و نقل نیازبه انواع کیسه گونی دار.د تولیدات بسیاری از این کارخانجات جهت صادرات به کشورهای مختلف ارسال می گردد.

چاپ و بسته بندی یکی از مهمترین نیازهای تولیدکنندگان صنایع مختلف می باشد و خرید کیسه و گونی موردنیاز یکی از اولویت های این کارخانجات و صنایع می باشد .جهت خرید و فروش گونی ارزان در کرج و قم و تهران می توانید به کارخانجات گونی بافی در این شهرک های صنعتی فعال می باشند مراجعه کنید. یا به بازار گونی فروشها در قم و تهران و کرج رفته و انواع گونی مورد نیاز خود را سفارش داده و خریداری نمایید . ضمنا می توانید جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت در تیراژ بالا با مشاوران فروش این مجموعه در تمام ایام هفته تماس بگیرید.

 

مرکز خرید و فروش گونی پارچه ای در رشت و گرگان 

استفاده از انواع گونی کنفی و پارچه ای از سالیان بسیار دور در تمامی کشور ها رواج داشته است و بسیاری از محصولات کشاورزی و شیمیایی و معدنی با استفاده از انواع کیسه گونی کنفی یا پارچه ای حمل و نقل و بسته بندی می شود. امروزه استفاده از انواع گونی پارچه های کنفی محدود شده و با توجه به ارزان بودن گونی پلاستیکی بسیاری از تولید کنندگان اقدام به خرید و فروش گونی پلاستیکی جهت بسته بندی محصولات خود می نمایند .

خرید و فروش گونی

 

استفاده از گونی پارچه ای جهت بسته بندی و حمل و نقل برخی از محصولات غذایی هنوز کاربرد دارد و مقرون به صرفه می باشد و مواد  غذایی مانند برنج و آرد و نمک هنوز از گونه پارچه استفاده می کنند. انواع گونی پارچه ای از جنس پارچه متقال یا پارچه فلامنت در بازار تولید و به فروش میرسد.

مرکز خرید و فروش گونی پارچه ای در بازار گونی فروشان در تهران و رشت و شهر دیگر می باشد. البته میتوانید جهت خرید گونی پارچه‌ای به کارگاه های گونی دوزی مراجعه نمایید و ثبت سفارش کنید. گروه تولیدی اوید مرکز خرید و فروش انواع گونی پارچه ای و پلاستیکی می باشد و می توانید جهت خرید و فروش انواع گونی پارچه ای با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید. امکان چاپ برند و مشخصات محصول بر روی انواع گونی پارچه از یک تا چهار رنگ امکان پذیر می باشد.

قیمت خرید و فروش گونی پلاستیکی در بازار تهران و مشهد  

خرید و فروش گونی پلاستیکی بازار بسیار گسترده ای دارد و در شهرهای مشهد و اهواز و سنندج و تبریز و کرمان و شیراز و شهرهای دیگر افراد بسیاری اقدام به خرید و فروش انواع گونی پلاستیکی می‌نمایند. خرید و فروش گونی پلاستیکی به صورت نو و دست دوم و ضایعاتی بسیار رواج دارد. قیمت خرید و فروش گونی با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بورس بسیار متغیر میباشد و باید قیمت خرید و فروش گونی مورد نیاز خود را به صورت روزانه با مشاوران فروش این مجموعه بررسی نمایید.

 

خرید و فروش گونی

 

 

قیمت خرید و فروش گونی در ایام مختلف سال متفاوت می باشد و با توجه به عوامل زیر قیمت خرید و فروش گونی در مشهد و تهران و اصفهان تفاوت دارد که برخی از این عوامل عبارتند از:

 1. قیمت مواد اولیه
 2. کرایه حمل
 3. هزینه های تولید
 4. نوع بافت گونی
 5. نوع دوخت گونی
 6. نوع چاپ گونی
 7. تیراژ تولید گونی
 8. نوع ماشین‌آلات بافت و دوخت و چاپ
 9. لمینت بودن گونی
 10. لایه نایلون داخلی گونی
 11. و..

 

 

کیسه گونی دست دوم چه کاربردی دارد ؟

خرید و فروش گونی بازار بسیار پر سودی دارد و افراد بسیاری اقدام به خرید و فروش انواع گونی می نمایند. خرید و فروش گونی دست دوم نیز بسیار مورد توجه می باشد و کاربردهای مختلف دارد. خریداران اصلی انواع گونی های پلاستیکی دست دوم عبارتند از:

خرید و فروش گونی

 

 1. کشاورزان: جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات خود از زمین کشاورزی یا باغ میوه به انبار جهت بسته بندی از کیسه‌های گونه دست دوم استفاده می کنند تا هزینه های برداشت محصول کاهش یابد.
 2. قطعه سازان: صنایع مختلف که مشغول به تولید قطعات فلزی و پلاستیکی می باشند جهت حمل و نقل قطعات تولید شده برای پرداخت کاری یا رنگ کاری و آبکاری از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند تا هزینه‌های حمل و نقل و جابجایی ارزان تمام شود.
 3. پیمانکاران ساختمانی: جهت جابجایی و خارج کردن نخاله های ساختمانی از محل پروژه ساختمانی به اطراف شهر معمولا از دست دوم استفاده می کنند تا به راحتی و با کمترین هزینه نخاله های ساختمانی را به خارج از شهر و اطراف شهر انتقال دهند و زیبایی و نظافت شهری و محل پروژه رعایت شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی بنگال

آخرین قیمت فروش گونی بنگال در سال ۹۹ در اصفهان

استفاده از گونی بنگال یا چتایی جهت قیرگونی از سالیان دور رواج دارد. قیمت گونی …

مشاور فروش